Žurnāla “Dārza Pasaule”  KONKURSS
LATVIJAS SKAISTĀKAIS DĀRZS 2021
Atbalsta  “Bosch”

 

NOLIKUMS

Konkursa dalībnieki
Aicinām dalībniekus sūtīt pietiekumu konkursam, parādot savu dārzu, siltumnīcu, lapeni, terasi vai balkonu fotogrāfijās, video un aprakstos.
Konkursā var piedalīties ikviens, kurš abonējis žurnālu “Dārza Pasaule” vismaz 6 mēnešiem. Konkursam iesniegtajam darbam jābūt paša ģimenes veidotam vai iekārtotam savā īpašumā.
 
Konkursa darbi
Konkursam var iesniegt jebkādus pašu veidotus un ar iepriekš minētajām kategorijām (Skaistākais dārzs, Skaistākā lapene, terase vai atpūtas vieta dārzā; Skaistākā siltumnīca vai ēdamdārzs; Skaistākais balkons vai telpaugu stūrītis) saistītus darbus jūsu dārzā.
Viens dalībnieks var pieteikt neierobežotu skaitu darbu. Iesūtot pieteikumu, jānorāda projekta autora vārds, uzvārds, dzīvesvietas pilsēta vai novads un kontakttālrunis.
Viens dalībnieks var pieteikt neierobežotu skaitu darbu, bet vienlaikus ar vienu un to pašu darbu nevar piedalīties citos konkursos.
Balvu fonds:
  • Lielā balva – „BOSCH” dārza instrumenti 1000 EUR vērtībā;
  • 6 mazās balvas – no aprīļa līdz septembrim katru mēnesi balvā „BOSCH” dārza instrumenti 300 EUR vērtībā;
  • 4 kategoriju balvas – katrai kategorijai „BOSCH” dārza instrumenti 200 EUR vērtībā.
 
Lai pieteiktu darbu konkursam, nepieciešams iesniegt:
1. Vismaz 5 fotogrāfijas jpg formātā. Gatavā darba foto (dobes, terases vai lapenes, balkona, siltumnīcas) ar obligāti vienā no attēliem redzamu kādu 2021. gada žurnāla "Dārza Pasaule" vāku.
2. Darba apraksts brīvā formā, kā arī īsa informācija par autoru un autora kontaktinformācija.
3. Ja konkursa dalībnieks vēlas pretendēt uz galveno balvu, tad ir jāiesūta arī video, kurā dalībnieks parāda gatavo darbu ar obligāti kadrā redzamu kādu 2021. gada žurnāla "Dārza Pasaule" vāku, kā arī prezentē savu darbu – pastāstot par tapšanas procesu un komentējot rezultātu: kā radās ideja, cik ilgi veidoja, kādus stādus, materiālus, darbarīkus/instrumentus izmantoja, kas bija visgrūtākais, kādām detaļām jāpievēršs uzmanība, veidojot darbu, utt. (runāt var gan fonā, gan arī stāstīšanas procesā kameru vērst pret sevi).
 
!!! Uz galveno balvu 1000 eiro vērtībā konkursa dalībnieks var pretendēt tikai tādā gadījumā, ja tiek iesūtīts video ar izpildītiem nosacījumiem, kas minēti 3. punktā.
 
Fotogrāfijas, video un apraksts jāsūta uz redakcijas e-pastu: darzapasaule@dienaszurnali ar norādi - pietiekums konkursam “Mans skaistais dārzs”.
Darbu iesniegšanas pēdējais termiņš – 31.oktobris.
 
Mazās balvas
Visi iesniegtie darbi tiek publicēti "Dārza Pasaules" profilā "Facebook", kur interesenti var izteikt komentārus un balsot, spiežot Like vai Share.
Sākot no aprīļa, katra mēneša 1. datumā līdz septembrim starp visiem tobrīd iesniegtajiem darbiem tiek nominēts mazās balvas (300 eiro) ieguvējs. Vērtēšanā piedalās "Dārza Pasaules" redakcija (1/3), "Bosch" Latvijas pārstāvniecība (1/3) un "Facebook" savāktie Like un Share par katru darbu (1/3).
 
!!! Uz mazajām balvām var pretendēt arī dārza mazās būves, piemēram, soliņš dārzā, pastkastīte, skaists dārza galds, kas labi iekļaujas ainavā, labi izdomāta dobes apmalīte, gaumīga suņu būda, vistu aploks vai mājiņa, sakopta vieta ap aku, pagrabs, taciņa dārzā, gaļas žāvētava, mazmājiņa, smilškaste/rotaļu vieta bērniem, sēta ap māju u.c.
 
Vērtēšanas kārtība
1. "Facebook" saņemto Like un Share skaits tiek fiksēts iepriekšējā dienā pie oriģinālās projekta galerijas žurnāla "Dārza Pasaule" profilā. Share tiek uzskatīts par divreiz vērtīgāku, proti, Share skaits vērtējumā ir ar koeficientu x2. Visvairāk Like/Share punktu saņēmušais darbs – 1. vieta utt.).
1.1 Apkopojot “Facebook” Share skaitu, tiek ņemti vērā tikai unikālie share.
2. "Dārza Pasaule" un "Bosch" veido konkursa darbu rangus, vadoties pēc saviem kritērijiem.
3. Konkursa darbu iegūtās vietas visos trijos rangos tiek summētas, veidojot gala rangu: jo lielāks punktu skaits, jo augstāka vieta.
 
Darbs, kas vienreiz jau ieguvis mazo balvu, atkārtoti to vairs nevar saņemt.
 
Kategoriju uzvarētāji
Oktobra pirmajā nedēļā "Dārza Pasaule" izsludina īpašo nominācijas ieguvēju katrā kategorijā (200 eiro). Vērtēšanā piedalās "Dārza Pasaule" (1/2) un "Bosch" (1/2).
 
 
Lielā balva
Konkursa dalībnieki, kuri iesūtījuši arī video, pretendē uz LIELO BALVU (1000 eiro.)
Novembra otrajā nedēļā žurnāla "Dārza Pasaule" "Facebook" profilā vēlreiz tiek publicēti visi konkursā iesūtītie video un tiek izsludināta atkārtota balsošana, lai noteiktu galvenās balvas ieguvēju.
Balsošana norisināsies līdz 01.12.2021.
Uz lielo balvu (1000 eiro) pretendē visi mēnešu un kategoriju balvu saņēmēji.
Lielās balvas noteikšanā piedalās "Dārza Pasaules" redakcija (1/3), "Bosch" Latvijas pārstāvniecība (1/3) un "Facebook" savāktie Like un Share par katru darbu (1/3).
"Facebook" saņemto Like un Share skaits tiek fiksēts pie oriģinālā projekta video žurnāla "Dārza Pasaule" profilā. Share tiek uzskatīts par divreiz vērtīgāku, proti, Share skaits vērtējumā ir ar koeficientu x2. Apkopojot “Facebook” Share skaitu, tiks ņemti vērā tikai unikālie share. Visvairāk punktu saņēmušais darbs iegūs 1. vietu un lielo balvu.
 
 
Balvu saņemšana

Konkursa balvu ieguvēji tiks pasludināti "Dārza Pasaules" ""Facebook" profilā, kā arī ar uzvarētājiem sazināsimies personīgi, lai vienotos par balvas saņemšanu.

 
Kontakti
Jautājumu, neskaidrību gadījumā papildu informāciju par konkursu var saņemt, rakstot uz žurnāla "Dārza Pasaules" redakciju: darzapasaule@dienaszurnali.lv
 
!!! Žurnāls "Dārza Pasaule" ir tiesīgs publicēt konkursa dalībnieku iesūtīto video/foto konkursa mārketinga un reklāmas vajadzībām.